Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
1 2 3 4 5

SEO Job Belfast | Marketing online | 2014 | Search Scientist Ltd

  1. Search Scientist rekrutuje konsultanta marketingu online Szukasz pracy z Belfastem w marketingu online?...
  2. Jak się ubiegać:

Search Scientist rekrutuje konsultanta marketingu online

Szukasz pracy z Belfastem w marketingu online Szukasz pracy z Belfastem w marketingu online? Czy masz doświadczenie SEO? Wtedy jesteś we właściwym miejscu! Search Scientist rekrutuje doświadczonego konsultanta marketingu internetowego, ze szczególnym doświadczeniem w SEO. To świetna praca, z odpowiedzialnością za opracowywanie i dostarczanie strategii wyszukiwania dla naszych znakomitych klientów.

W tej roli będzie wiele różnorodności. Być może pracujesz nad zwiększeniem już istniejącej obecności klienta domowego o imieniu online, a następnie od początku z małym uruchomieniem następnego. Twoim zadaniem jest dalsze prowadzenie biznesu online klienta, zapewniając doskonałość, której oczekują nasi klienci.

Aby być branym pod uwagę w tej roli, musisz wykazać się doświadczeniem SEO i silnym zrozumieniem, jak zarządzać kampanią przez cały proces SEO. Będziesz czuł się komfortowo, przeglądając potencjał SEO witryny, tworząc strategię i podążając za nią. Będziesz miał dużą znajomość Google Analytics i Narzędzi dla webmasterów, wśród innych narzędzi SEO. Konieczność pozostawania na bieżąco z technikami SEO i najlepszymi praktykami. Jest to bardzo praktyczna rola, która wymaga zarządzania i odpowiedzialności za kampanię SEO od początku do końca.

Chociaż SEO jest istotą tej roli, pojawią się również możliwości w całym spektrum działań marketingu online. Mogą to być: reklama Pay Per Click, marketing w mediach społecznościowych, optymalizacja współczynnika konwersji (CRO) i projektowanie stron internetowych. Chcielibyśmy, abyś pracował nad swoimi mocnymi stronami, więc daj nam znać o konkretnych obszarach, w których lubisz pracować w ramach marketingu online.

Kluczowe obowiązki obejmują:

  • Zarządzanie i odpowiedzialność za klientów przez cały proces SEO
  • Przegląd potencjału SEO dla klientów i opracowanie strategii
  • Wykonywanie kampanii SEO przy użyciu szeregu narzędzi i technik
  • Opracowywanie i dostarczanie wysokiej jakości strategii budowania linków
  • Śledzenie najnowszych najlepszych praktyk SEO
  • Udzielanie porad i wskazówek SEO klientom i współpracownikom
  • Pisanie artykułów na blogu na temat nowych procesów i wytycznych dotyczących najlepszych praktyk
  • Tworzenie miesięcznych raportów klientów zawierających szczegółowe informacje o aktywności kampanii i zmianach wydajności

Wybrani kandydaci:

  • Udokumentowane osiągnięcia w prowadzeniu kampanii SEO
  • Bądź wiarygodny, pewny siebie i wyrazisty podczas przedstawiania raportów klientów, zarówno pisemnych, jak i ustnych
  • Masz kreatywne i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów SEO
  • Umieć wyjaśnić koncepcje techniczne osobom nietechnicznym
  • Posiadasz praktyczną znajomość języka HTML, a najlepiej także PHP i CSS, oprócz pracy z CMS
  • Bądź doświadczony w raportowaniu i monitorowaniu Google Analytics (najlepiej w przypadku Analytics Qualified)
  • Być w stanie dobrze pracować jako część małego profesjonalnego zespołu
  • Bądź sam napędzany, zorganizowany i masz nienaganne umiejętności zarządzania czasem
  • Miej prawdziwą pasję do wyszukiwania i możliwość bycia na bieżąco z najnowszymi praktykami SEO

Korzystne jest posiadanie doświadczenia z:

  • Projektowanie stron
  • Photoshop
  • Powerpoint
  • Optymalizacja współczynnika konwersji
  • Testowanie A / B i / lub wielowymiarowe
  • Testowanie użytkownika
  • Reklama Pay Per Click
  • Marketing mediów społecznościowych
  • Marketing e-mailowy

Jak się ubiegać:

Aby ubiegać się o to stanowisko, wyślij następujące informacje do [email protected]

  1. Twoje aktualne CV
  2. Twoja dostępność na rozmowę kwalifikacyjną i daty rozpoczęcia
  3. Wszelkie daty świąteczne zaplanowane w tym roku
  4. Twoje obecne wynagrodzenie i oczekiwania płacowe
  5. Na liście motywacyjnym prosimy o poinformowanie nas o sobie i zwrócenie uwagi na to, dlaczego to właśnie on powinien dołączyć do Search Scientist.

Pamiętaj, że musisz być uprawniony do pracy w Wielkiej Brytanii (bez sponsorowania / przedłużania wizy).

Rodzaj umowy : Stały

Lokalizacja : Belfast, Irlandia Północna

Data rozpoczęcia : JAK NAJSZYBCIEJ. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w sobotę 25 stycznia 2014 r.

Wynagrodzenie: zależne od doświadczenia.

Aplikacje na: [email protected]

Bez agencji zatrudnienia.

Search Scientist rekrutuje konsultanta marketingu online Szukasz pracy z Belfastem w marketingu online?